Tuesday, July 15, 2008

A Home Garden and A Milk Cow might help me.

What do you buy week in and week out at the grocery store? How much are you paying for it these days?

Click over to Stephanie's Mommy Brain in the Kitchen and see what I usually buy every week. I'll tell you now I paid $43.04 for it. I'm satisfied with how much I got for my money but not thrilled.

1 comment:

Maria Mundy, 22 said...

So, since I have become addicted to yours...I've started my own blog...lets keep in touch, because Eddie and I miss you and the gang tons!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...